Restaurace

RESTAURACE

Naše restaurace

zavolejte nám na číslo: 734 572 005

Začněte den výbornou snídaní, kterou pro Vás každé ráno s radostí připravíme, ať již jste příznivci zdravého životního stylu nebo dáváte přednost teplé snídani na vidličku.

V našem jídelním lístku najdete vše od polévek, hlavního jídla, dezertů až po chuťovky k pivu a vínu. Ale především se můžete těšit na poctivou domácí kuchyni, na které si zakládáme. Vše vaříme z čerstvých surovin a s láskou k dobrému jídlu.

Na naší venkovní terase s panoramatickým výhledem na přehradu si za pěkného počasí můžete vychutnat kávu se zmrzlinou, domácí limonádu nebo točené pivo s klasickou chuťovkou. Po dohodě pro větší skupiny zajistíme grilování masa a občerstvení pro různé příležitosti, setkání a jiné události. Myslíme i na nejmenší návštěvníky, pro které máme připravená oblíbená jídla v menších porcích. Vyběhat se pak mohou na hřišti, které je umístěné hned vedle hotelu.

Celková kapacita restaurace: 80 míst, 2 místnosti
Celková kapacity terasy: 40 míst

Možnost pořádání soukromých akcí, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.

Preclík – náš symbol kvality

Preclík patří k jednomu z mála druhů pečiva pocházející ze střední Evropy, známý již po staletí. Právě proto je také symbolem hotelu Lesanka i dalších provozoven sdružených pod vlajkou investiční skupiny TRILOAD Invest, které můžete najít při svých toulkách po celé republice. Kdekoliv uvidíte logo preclíku, očekávejte jen ty nejlepší a nejkvalitnější gastronomické služby i produkty.

Kromě výborného jídla z naší restaurace, nádherné přírody a relaxace můžete využít i hřiště na různá sportovní klání. Nabízí se tak možnost pořádání různých firemních či sportovních akcí, rodinných oslav a svatebních hostin.

Parkování je zajištěno zdarma přímo u hotelu.

Hotel Lesanka je skvělé místo pro výjezdy za různými turistickými atrakcemi, relaxačními procházkami a odpočinkem. Vydejte se k nám načerpat novou energii z panenské přírody Orlických hor.